Facebook видалив більше 3 млн постів з Instagram через порушення правил соцмережі


Упродовж квітня-вересня 2019 року компанія Facebook видалила близько 3,3 млн постів з Instagram через порушення правил користування соцмережею

Про це йдеться у звіті про видалення контенту, до якого вперше додали дані щодо Instagram. Об этом сообщает uaonline.in.ua со ссылкой на СМИ.

Facebook видалив більше 1,7 млн дописів про самовбивство та травмування, 1,3 млн постів, пов’язаних з оголенням дітей та сексуальною експлуатацією неповнолітніх, 240 тис. дописів, пов’язаних із терористичною пропагандою, та 95,5 тис. постів, що стосуються продажу наркотиків, зброї та інших заборонених товарів.

Також із Facebook модератори видалили понад 18,5 млн дописів пов’язаних з оголенням дітей та їх сексуальною експлуатацією, близько 7 млн постів про продаж вогнепальної зброї та наркотиків, 4,5 млн дописів про самовбивство та травмування.

Згідно зі звітом, Facebook видаляє близько 98% дописів, що стосуються пропаганди тероризму, за півріччя модератори заблокували понад 11 млн дописів на цю тему.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/11/14/facebook_vydalyv_bilshe_3_mln_postiv_z_instagram_cherez_porushennya_pravyl_socmerezhi”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя